Pirelli P7 cinturato

Pirelli P7 cinturato

Posláno Květen 20th, 2009 od TomHan do Novinky ze světa pneu

Cinturato™ P7, ekologická revoluce se snoubí s tradicí výkonu.
Cinturato™ P7 je výsledkem filozofie „Ekologického výkonu”, nového přístupu k vývoji našich produktů, které nabízejí nejlepší soulad, pokud jde o:
- Výkon
- Bezpečnost
- Radost z jízdy
- Šetrnost k životnímu prostředí
Čtyři ikony Ecoimpact na bočnici pneumatiky Cinturato™ P7 podtrhují její ekologickou slučitelnost.
ENERGETICKÁ ÚČINNOST: nízký valivý odpor pro nižší spotřebu paliva s následnými úsporami pro spotřebitele a snížené emise CO2.
ČISTÝ VZDUCH: nové složky běhounu bez vysoce aromatických olejů brání při opotřebování pneumatiky šíření látek, které jsou potenciálně nebezpečné pro životní prostředí.
VYSOKÝ KILOMETROVÝ VÝKON: vyšší dosažitelná ujetá vzdálenost přináší spotřebiteli přímé úspory. Prodloužení životnosti pneumatiky rovněž znamená výrobu menšího počtu pneumatik s řadou výhod, pokud jde o suroviny, vodu a úspory energie, nižší emise škodlivin a menší vliv na životní prostředí při likvidaci pneumatiky.
NÍZKÁ HLUČNOST: optimalizace designu běhounu umožňuje pneumatice Cinturato™ P7 snížit hlukové emise vytvářené při otáčení pneumatiky. Pro uvolněnou a pohodlnou jízdu.

Vzorek běhounu
- Asymetrický vzor běhounu se souvislými podélnými drážkami pro účinné odvádění vody z kontaktní plochy.
- Technologicky vyspělé polymery ve směsi ke zvýšení přilnavosti pneumatiky na všech površích pro maximální brzdný výkon na mokrých i suchých silnicích.
- Mohutný vnější okraj pneumatiky optimalizuje boční přilnavost na mokrých i suchých silnicích.
- Inovační design vzoru běhounu pro rovnoměrné opotřebení pneumatiky: lepší jízdní komfort, vynikající úroveň bezpečnosti po celou dobu životnosti pneumatiky, vyšší počet ujetých kilometrů a nižší jízdní hluk.

Šířka: 205 až 245
Vnitřní průměr ráfku: 16″až 18″
Série: 40 až 60
Rychlostní index: H, V, W, Y

ZÁKLADNÍ VYBAVA PRO VOZY:
Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes, Volvo